March 18, 2011 Nezařazené 7

Lidé jsou živí díky penězům, zvířata díky žrádlu, firmy díky zakázkám a weby díky návštěvám. Když je všeho hodně je to dobře, život člověka, zvěře nebo firmy je snadnější. Měl bych tu takový tip, který by mohl přivést velký zástup jisté skupiny obyvatel pro váš web. Výsledkem by mohl být i vyšší zisk z reklam a také třeba větší motivace pro další práci. Upozorňuji, že se jedná o zcela legální SEO praktiku, ale je to spíše jen pro odvážné nebo pro outsourcing.

Kdo chce být trendy, sleduje módu, kliká na vše, komentuje jako diví a chce být třeba lepší? Puberťačky 😉

Právě tuto skupinu budete moci přivést do svého chrámu, kde si ji můžete podat podobně jako třeba lidé z předváděček hrnců důchodce. Samozřejmě jistá mez tu je. Online prostor lze i tou poslední puberťačkou opustit jedním klikem, tak pozor, ať to nepokazíte, když už se na to vrhnete.

Tip: založte si blog na téma pubertálních dívek. Inspirujte se na blogíscích na blog.cz a témat budete mít přehršel. Návštěvnost těchto nepochopitelných zápisků jim závidím a proto by bylo dobré ji trochu zneužít, co?

Psát o beďarech, vymyslet si příběh o balení kluků, módní okénko a nesmí chybět poradna a hromada anket.  V “článcích” se zmiňte o super botách na tom a tom eshopu, nezapomeňte třeba na affil příponu a máte holubičku v krmítku.

Pokud se necítíte na psaní vysoce náročných článků v jazyce puberťaček, zkuste si pronajat služby nějaké z nich. Pokud máte sestru nebo bratra tohoto věku, poproste je o kontakt na kamarádku a nechte jí vydělat. To může fungovat.

Vhodnou platformou se zdá býti právě blog.cz, tam asi využijete právě affiliate. Pro PPC by se hodil spíše placený hosting a doména, která bude podporována žblebtama zdola (blog.cz).

Má to šanci?