Kdo jsem

Mé jméno je Michal Kurečka a od svých šestnácti let se zajímám o weby a jejich tvorbu, z počátečních znalostí HTML a CSS jsem se dostal i do základní problematiky SEO a později i redakčních systémů jako WordPress nebo Drupal. Provozoval jsem již řadu webů, které mi pomohly nabrat zkušenosti, které se snažím aktuálně využívat pro lepší výkonnost svých webů. Někdy v květnu 2013 jsem začal více dumat nad monetizaci webů pomocí affiliate.

O čem je blog?

Z počátku blogu najdete všehochuť a zřejmě již neaktuální věci či názory, každým rokem se snažím více pracovat na kvalitě svých článků i čtenosti (a čitelnosti). Aktuálně očekávejte spíše více praktických věcí hlavně z oboru affiliate. A další záležitosti světu webového.

Najdete zde osobní názory, které nemusí být v souladu s těmi vašimi, což je však naprosto v pořádku.

Já a affiliate

Dal jsem si za cíl soustředit se na affiliate. Tento model se mi líbí hlavně z důvodů, že je to WIN-WIN-WIN strategie. Všechny tři strany odchází z obchodu spokojeny a je to jakási forma “pasivního” příjmu, což je určitě fajn. Naučíte se hodně ze všech oblastí od tunění webů přes social media až po práci s e-mailingem či UX.

Mé první legální provize jsem dostal z Amazonu, když jsem propagoval čtečku Kindle. To bylo někdy v roce 2011. Pak jsem na dlouho affiliate opustil a vrátil se k němu někdy v půlce 2013 po velkém třesků infoproduktů, kterým jsem se jako partner vyhnul obloukem. Vytvořil jsem první magazíny, první konverze přišla asi za tři měsíce… Pak jsem začal upravovat své stávající weby a začal vydělávat daleko více než z Skliku.

Mé oblasti zájmu jsou móda, zdraví a hubnutí, fitness, marketing a oblast vzdělávání.

Máte zájem o propagaci vašeho projektu? Napište a nabídněte mi spolupráci. Třeba se dohodneme.

Mé projekty

Rockem.cz

Můj nejstarší web je o rockové hudbě. Sny a cíle s webem byly, bohužel se nenaplnily. Původně běžel na Drupalu 6, začátkem roku 2014 přešel na D7.

Fitness101.cz

Blog o zdravé výživě, cvičení a hubnutí. Založen v dubnu 2013 a za rok existence si získal velkou komunitu.

JakZit.cz

Blog o “osobním rozvoji”, na který nezbývá příliš času. Ambice jsou z něj udělat blog, který vystoupí z řady citátových blogů a opakování stále stejných keců z osobního rozvoje a moderního koučování… Udělat z toho reálný svět a ne svět založeny na sdílení citátů na Facebooku, které jsou k ničemu.

 Já a guestposty

Občas napíšu i guestpost na jiný web či blog.

Mé články/překlady najdete také na affilblog.cz

Comments

  1. Zdravím, je mi 17 a jsem Mirek a mám zájem se učit angličtinu chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějakou dobrou metodu jak se učit slovíčka . Začal jsem se učit ted nedávno jsem v druhaku a učím se angličtinu od 3 třídy ale bohužel mě to ve škole vůbec nebaví a vždicky nic nepochopím ale to je jedno no chtěl jsem se zeptat když začínam uplně od znova jako že ne uplně umím abecedu čísla barvy a ten menší základ tak jsem se chtěl zeptat čemu se mám jako první věnovat jsetli by jste mi nemoh napsat co se postupně učit . nechápu třeba čas prosty pruběhový a minulý prosty pruběhový, to je pro mě hruza 😀 ale chci se to naučit chtěl bych se učit spíš sám myslíte že když se budu učit sám naučím se? nebo je to zbytečné a je lepší někde chodit do kroužku . pošlete mi nějaké dobré stranky jestli znáte . dneska jsem si koupil knížku anglická gramatika školní .. jo a když si říkam v duchu nějakou větu vždicky mi vypadne něco třeba jak vzpomínam na nějaké zájmeno abych vytvořil větu tak mi trva než si vzpomenu , no neumím si představit jak bych mluvil rychle 😀 nejsem takový že jak mi něco nejde tak se na to vykašlu když něco chci tak se to naučím. díky za rady čus 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *