August 13, 2014 Ostatní Traffic 12
Jak na přirozený linkbuilding automaticky

Odkazy jsou novodobým nepřítelem v očích SEO gurus. Zbavte se jich, napráskejte Google a bojujte s “nepřirozeným” profilem. Pro mě jsou odkazy fajn a nebojím se jich. Je to pár týdnů, co jsem nasadil jeden šikovný nástroj pro lenivé linkbuildery jako jsem já.

V nadpisu píši *neomezeně*, tolik jich nezískáte, to byste museli mít **kvalitní obsah** a lidé by nesměli být zlí. Získáte jich jednotky možná desítky měsíčně. Záleží na typu webu, návštěvnosti i cílovce.

Okay, tak o co jde???

Zajděte si na idnes.cz, zkopírujte odstavec a vložte jej někam a budete vědět, o co zhruba jde.

Tvorba odkazů jako idnes

Tvorba odkazů jako idnes

Ten odkaz pod vybraným textem je zpátky na zdrojový web – tedy může být i váš.

Možná si řeknete, že proč blázním s linkbuildingem, když je to špatný odkaz, všichni to stejně mažou a tak dále.

Ukaž nějaké výsledky!

Z mé zkušenosti nemohu příliš hodnotit vliv, mám to pár týdnů, na ne příliš návštěvovaných webech, ale i tak mi to pár odkazů, pageviews i návštěv přineslo. Nejsou to stovky a nikdy asi nebudou, ale i z těch jednotek ze může stát odběratel newsletteru, klikač na reklamu nebo třeba zákazník.

Podívejte se na video pro nějaké reálné výsledky + jeden úspěšný příklad ze zahraničí:

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=vJhXfxQNJxc”]

Jak tam udělám ten “hnusný” odkaz?

Určitě to dáte nějakým javascriptem, ale proč hledat a zkoušet, když se v tom moc nevyznáte jako já, když je vše hotovo na tynt.com (zdarma).

Zaregistrujete web, vezmete kus kódu dáte jej do hlavičky a jedna z nejčistších linkbuildingových metod je připravena. Za minutu hotovo.

Když si pohrajete s nastavením Tyntu, můžete do odkazu dostat anchor text podle svého, stejně jako předvětek (místo more: si dejte více na ….., přečtěte si …..). Můžete rovněž přidat Twitter či Facebook stránku.

Existuje i plugin na WordPress (díky Linki) – http://wordpress.org/plugins/append-link-on-copy/

Jaké odkazy získám?

Počítejte spíše s linky z fór, diskuzí, blogísku nebo taky e-mailový traffic (lidé si stále posílají i normální e-maily). Tzn. takové odkazy té 90% internetové populace, která příliš o internetu moc neví.

Přijde vám z toho 10 lidí? No a? Přijde 100? No a? Za minutu nastavování je to dobré ne?

Jdete do toho?

Líbí se vám co Tynt dělá? Nasadíte jej na web? Líbil se vám tento tip? Napište mi do komentáře a třeba vymyslím i další.