Cesta za SAAS produktem – hledám problém

Mít svůj SaaS produkt je jeden z mých cílů a tak jsem se rozhodl si jej splnit právě nyní. Celou cestu popíšu v tomto seriálu.

Nejlepší produkt je ten, který řeší nějaký problém a lidé by jej i rádi používali. (a nebo i vy sami)

Hodně aplikací i jiných věcí vychází často z potřeby zakladatele či tvůrce a má cesta nebude jiná než tato. Vznikl tak třeba i Basecamp, kdy potřebovali v 37Signals nějak řešit komunikaci v týmu.

Budu řešit svůj problém, který má, ale tké každý člověk, co se zabývá affiliate a používá 2 a více programů, ve kterých je zaregistrovaný.

Nevím, v kolika sítích či single programech jsem aktuálně “namočený”, ale bude to třeba 20.

Už víš, kam mířím?

Jasně je to celkem jednoznačné.

Mít vše na jednom místě. Vidět, o kolik tisícovek jsem daný měsíc bohatší. Vidět trend vývoje. A pak řadu užitečných věcí, které by mě už nenutily téměř nikdy (krom požádání o výplatu) se přihlašovat do adminu té dvacítky sítí.

To je cesta k vyřešení mého problému. Myslíš, že by ti tohle taky ušetřilo třeba 10 hodin měsíčně?

V dalším díle se podíváme na to, jak jsem dělal “průzkum”.

Pak se přihlaš a dám ti vědět, až bude vše hotovo (max 2 týdny)

Aby produkt fungoval i pro tebe, napiš mi, co by měl umět.

Click Here to Leave a Comment Below

Maigi - March 20, 2016

Super! O tom samém jsem se kdysi bavil s Máriem. Jde vlastně o takové BI specializované na affilboxy. Co to dotáhnout dál a specializovat na cz affiláky? Líbil by se mi BI software s napojením na Google Analytics, Affilbox, SmartEmailing, HasOffers a možná Google tabulky. Všechno to má API, stačí to spojit nebo napojit na nějaký existující BI jako třeba databox.com. To by byl super počin pro všechny affiláky.

Reply
  mkurri - March 21, 2016

  Právě že to bude specializované na CZ a SK trh. Budu se snažit o to, aby tam byly i informace z programů, které nemají API a jsou stavěné na nějakých vlastních řešeních (dle zájmu samozřejmě).
  Affil platfromy pokryju všechny (CJ, affilbox, hasoffers i PAP).
  Další vychytávky už jsou plánovány na později, až získám zpětnou vazbu a zjisitím, co by lidi chtěli.
  Výstupy na nějaké další appky by asi neměli být problém. Vše je o diskuzi a zájmu a jestli to bude dávat smysl pro vývoj.

  Reply
Stanislav Potočiar - March 21, 2016

Úplne skvelý, geniálny nápad na aplikáciu a aj by som si ju určite kúpil, len netuším ako zložité to bude urobiť, lebo sa do programovania dobre nevyznám. Ale držím prsty nech to je čo najskôr, čo najlepšie a veľa chuti do tvorby. Takáto vecička môže ušetriť veľa času. A fakt to je reálne že to za 2 týždne bude hotové?

Reply
  mkurri - March 21, 2016

  Díky 🙂 Platící uživatelé rád uvítám 😀
  Reálné to je, už na tom chvíli dělám a pro své účely to již používám s reálnými daty.

  Reply
Leave a Reply: