Jak jsem předal Affilboard do dalších rukou

Několik desítek lidí o tom vědělo předem, Affilboard končí…

To jsem napsal uživatelům aplikace koncem dubna, ať se připraví na možný konec. Tou dobou už jsem neměl závazky s aplikaci – platící uživatelé jsem informoval dříve.

Chvíli to vypadalo, že to fakt neskončí. Reakce pár lidí, že to chtějí provozovat sami. Nakonec jejich zájem odešel či spadl na nulu.

Další člověk se zase nedohodl s byznys partnerem…

Už jsem téměř klikal na tlačítkou DELETE…

Před dvěmi dny mi napsal další člověk: Chci to převzít. Napiš mi více!

Boom. Dohoda proběhla, za hodinu vystavena faktura a začal jsem stěhovat aplikaci k němu.

Vyřízeno.

Affilboard poběží dál. Jsem za to rád. Příběh nekončí a současní uživatelé jsou rádi, že mohou dále zkoumat statistiky touto aplikaci.

Co dále?

Nový majitel (Tomáš Rýdel – můžeš znát jako bývalého affil manažera eRetailu)  to posune na novou úroveň nebo minimálně vyřeší současné chyby. To už je na něm. Budu mu nápomocný, aby byla aplikace užitečná pro něj i pro uživatelé. Dohodli jsme se na nějaké spolupráci, předal jsemmu důležité info i rady. Už brzy bude něco vidět…


Comments

  1. Díky moc Michale, jak jsme si psali, jako jeden z platících zákazníků jsem se affilboardu nechtěl vzdát a bude mi ctí, pokud se podaří jej posunout zase dále. Věřím, že vzdát se svého SAASka nebylo jednoduché. Posunout affilboard bude velká výzva, se kterou se rád poperu.
    Ať se ti daří plnit si své sny a cíle.
    Tom.

  2. Existuje případně nějaka podobná zahraniční služba? Nepodařilo se mi žádnou najít.

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *