Tisíce návštěv denně? Jeden malý tip by tu byl

Lidé jsou živí díky penězům, zvířata díky žrádlu, firmy díky zakázkám a weby díky návštěvám. Když je všeho hodně je to dobře, život člověka, zvěře nebo firmy je snadnější. Měl bych tu takový tip, který by mohl přivést velký zástup jisté skupiny obyvatel pro váš web. Výsledkem by mohl být i vyšší zisk z reklam a také třeba větší motivace pro další práci. Upozorňuji, že se jedná o zcela legální SEO praktiku, ale je to spíše jen pro odvážné nebo pro outsourcing.

Kdo chce být trendy, sleduje módu, kliká na vše, komentuje jako diví a chce být třeba lepší? Puberťačky 😉

Právě tuto skupinu budete moci přivést do svého chrámu, kde si ji můžete podat podobně jako třeba lidé z předváděček hrnců důchodce. Samozřejmě jistá mez tu je. Online prostor lze i tou poslední puberťačkou opustit jedním klikem, tak pozor, ať to nepokazíte, když už se na to vrhnete.

Tip: založte si blog na téma pubertálních dívek. Inspirujte se na blogíscích na blog.cz a témat budete mít přehršel. Návštěvnost těchto nepochopitelných zápisků jim závidím a proto by bylo dobré ji trochu zneužít, co?

Psát o beďarech, vymyslet si příběh o balení kluků, módní okénko a nesmí chybět poradna a hromada anket.  V “článcích” se zmiňte o super botách na tom a tom eshopu, nezapomeňte třeba na affil příponu a máte holubičku v krmítku.

Pokud se necítíte na psaní vysoce náročných článků v jazyce puberťaček, zkuste si pronajat služby nějaké z nich. Pokud máte sestru nebo bratra tohoto věku, poproste je o kontakt na kamarádku a nechte jí vydělat. To může fungovat.

Vhodnou platformou se zdá býti právě blog.cz, tam asi využijete právě affiliate. Pro PPC by se hodil spíše placený hosting a doména, která bude podporována žblebtama zdola (blog.cz).

Má to šanci?


Comments

 1. Po pravdě řečeno jsem se sám až divil, jakou návštěvnost některé blogy mají. Zjistil jsem, že blog.cz je docela dobrá platforma pro určitou skupinu obyvatel. Stačí si tam udělat blog a “oni si vás najdou”.

  Každopádně jestli máš v rukávu ještě nějaký tip, jak přitáhnout více lidí na svůj web, tak ho klidně napiš 🙂

 2. Nevím, ale osobně si myslím, že tato skupina se nedá efektivně monetizovat.

 3. Skvělý nápad. Jenže tam mají úspěch předevím také ty holčičí blogy na kterých je vše psáno tak nějak náctiletě a to nemám rád. Pochybuji tedy, že bych byl schopen plodit podobné populární bláboly.

  • To jsem zapomněl v té euforii dodat. Načal jsem to na začátku, ale nedotáhnul jsem to do konce. Doplním.
   Nebo za pár kaček si propůjčit pár článku na populárních blozích by nebylo marné, aspoň budou mít na nový hadry 😀

 4. O tomto jsem už přemýšlel ale určitě by to nebylo takové, jak to dělají ty ostatní puberťačky. Nějakou tu kačku by sis určitě vydělal ale psát jak nějaká nemytá 12cka? Ne, díky :D.

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *