Jak získat “neomezeně” nových odkazů za minutu nastavení – 100% white hat

Jak na přirozený linkbuilding automaticky

Odkazy jsou novodobým nepřítelem v očích SEO gurus. Zbavte se jich, napráskejte Google a bojujte s “nepřirozeným” profilem. Pro mě jsou odkazy fajn a nebojím se jich. Je to pár týdnů, co jsem nasadil jeden šikovný nástroj pro lenivé linkbuildery jako jsem já.

V nadpisu píši *neomezeně*, tolik jich nezískáte, to byste museli mít **kvalitní obsah** a lidé by nesměli být zlí. Získáte jich jednotky možná desítky měsíčně. Záleží na typu webu, návštěvnosti i cílovce.

Okay, tak o co jde???

Zajděte si na idnes.cz, zkopírujte odstavec a vložte jej někam a budete vědět, o co zhruba jde.

Tvorba odkazů jako idnes

Tvorba odkazů jako idnes

Ten odkaz pod vybraným textem je zpátky na zdrojový web – tedy může být i váš.

Možná si řeknete, že proč blázním s linkbuildingem, když je to špatný odkaz, všichni to stejně mažou a tak dále.

Ukaž nějaké výsledky!

Z mé zkušenosti nemohu příliš hodnotit vliv, mám to pár týdnů, na ne příliš návštěvovaných webech, ale i tak mi to pár odkazů, pageviews i návštěv přineslo. Nejsou to stovky a nikdy asi nebudou, ale i z těch jednotek ze může stát odběratel newsletteru, klikač na reklamu nebo třeba zákazník.

Podívejte se na video pro nějaké reálné výsledky + jeden úspěšný příklad ze zahraničí:

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=vJhXfxQNJxc”]

Jak tam udělám ten “hnusný” odkaz?

Určitě to dáte nějakým javascriptem, ale proč hledat a zkoušet, když se v tom moc nevyznáte jako já, když je vše hotovo na tynt.com (zdarma).

Zaregistrujete web, vezmete kus kódu dáte jej do hlavičky a jedna z nejčistších linkbuildingových metod je připravena. Za minutu hotovo.

Když si pohrajete s nastavením Tyntu, můžete do odkazu dostat anchor text podle svého, stejně jako předvětek (místo more: si dejte více na ….., přečtěte si …..). Můžete rovněž přidat Twitter či Facebook stránku.

Existuje i plugin na WordPress (díky Linki) – http://wordpress.org/plugins/append-link-on-copy/

Jaké odkazy získám?

Počítejte spíše s linky z fór, diskuzí, blogísku nebo taky e-mailový traffic (lidé si stále posílají i normální e-maily). Tzn. takové odkazy té 90% internetové populace, která příliš o internetu moc neví.

Přijde vám z toho 10 lidí? No a? Přijde 100? No a? Za minutu nastavování je to dobré ne?

Jdete do toho?

Líbí se vám co Tynt dělá? Nasadíte jej na web? Líbil se vám tento tip? Napište mi do komentáře a třeba vymyslím i další.


Comments

 1. Pro WordPress je na to hezký plugin, jmenuje se Append Link on Copy, ke stažení zde: http://wordpress.org/plugins/append-link-on-copy/
  Uváděl jsem ho v přednášce mezi ostatními tipy k práci s odkazy u WordPressu http://linki.cz/zpetne-odkazy-wordpress-tipy-prezentace/

  • Díky za doplnění, jsem si myslel, že existuje něco i na wordpress rovnou jen jsem nevěděl, jak to hledat.

  • Super plugin pre WordPress. Síce som mal trochu obavy či bude kompatibilný, keďže píše, že je len do verzie 3.5.2 ale fičí na všetkých wordpress stránkach čo mám a všetky sú najnovšej verzie.

   Ešte raz vďaka.

 2. No a kdyby jste to nechtěli jako plugin. Počeštil jsem javascript. Stačí rozbalit, nahrát na server.
  http://uloz.to/x923CrQU/copytext-rar

  Do stránek stačí vložit kód:

  případně si cestu můžete změnit 🙂

  • Cauko. Diky za nahrany kod, no nemohol by si ho este raz uploadnut zabaleny v .zip-e?

   Predsa len .rar je proprietarny format a nam linuxakom robi problemy. Ak by sa to dalo nahrat v .zipe tak by to bolo super.

   Diky.

 3. Až díky komentářům jsem pochopil o co jde. Článek je nesrozumitelný a na videu není nic slyšet…

 4. Naprosto souhlasim, z textu clanku nejde pochopit v cem je vlastne vyhoda? Az na strance wordpress pluginu je vysvetleni o co se vlastne jedna.

 5. Co je na tom nepochopitelné? Už jsem si toho všiml na idnes dávno, jen jsem o tom neuvažoval jako možném zdroji linkbuildingu

 6. Díky za tip. Tak to testuji na svém webu postaveném na WordPressu. Koukal jsem se na více pluginů, které umí vložit odkaz pokud někdo kopíruje text z mého webu. Avšak nevšiml jsem si ani u jednoho že by řešil statistky jako tynt.com. Řešením pro WordPress je plugin Tynt Insight for WordPress, který vloží základní kód do hlavičky stránky sám, nebo pokud používáte childtheme vložit kód do header.php ručně bez potřeby jakéhokoli pluginu 🙂

  Teď přišla první statistika z tyntu z informací jaké stránky byly kopírované, kolikrát, pageviews a počet nově vzniklých odkazů 🙂

  • Právě tynt je dobrý na tu statistiku a podívat se na ty reporty, kolik existuje kopírovačů 😀
   Na wp to jde určitě i vložit přes nějaký plugin typu Add to head možností je hodně.

 7. Znie to dobre, ale myslim si ze ziskavat odkazy zo stranok na ktorych je publikovany vlastne “duplicate content” z mojej stranky nie je dobre pre SEO.

 8. Díky za tip na Tynt, ale hlavně za plugin! Hledal jsem nějaké známé snadné řešení, až mě google poslal sem, super 🙂 Plugin se sice tváří již nepodporovaně, ale funguje na všech instalacích kam jsem ho dal. I v nejnovějších verzích wp.

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *